اخبار کارخانه توسعه مانی، مراغه

محصولات مانی در بسته‌بندی جدید

از آغاز مهر 1398 محصولات مختلف مانی در لفاف و بسته‌بندی جدید توزیع می‌شوند. این تغییرات در راستای برنامۀ Relaunch برندها و با انگیزۀ جذابیت بیشتر، نمایش پویایی برند، جلب توجه و رضایت مشتری، ایجاد روحی تازه و بالابردن سهم بازار انجام شده است. روی سلفون جدید، لوگوی گروه رحمانی با شعار «سلامتی اولویت اصلی ماست» نقش بسته است. این پیام هم‌راستا با شیوۀ جدید تولید بهداشتی‌تر محصولات هم هست. اکنون مصرف‌کنندگان می‌توانند خشکبار را به‌صورت برشته شده ((Dry Roasted با چربی پایین‌تر و میزان بالاتر ویتامین، پروتئین، فیبر، منیزیم و آهن دریافت کنند. بر همین اساس جدول تغذیه‌ای محصولات هم تغییر کرده است. تنوع رنگی، کنتراست خوب و طراحی جذاب از دیگر ویژگی‌های سلفون‌های جدید است. حتم داریم این تغییرات، جایگاه محصولات مانی را در بازار به شکل چشمگیر ارتقا خواهد داد.

راه‌اندازی خط جدید شستشوی خشکبار

این خط که از تاریخ 10 مهر 1398 افتتاح شده، ظرفیت سالانه‌ای بسیار بالا دارد و در محیطی کاملاً بهداشتی (Hygiene) با کیفیتی بی‌نظیر و فراتر از رقبا به مجتمع کارخانجات صنایع مانی رنگی تازه از حرفه‌ای بودن بخشیده است. یکی از ویژگی‌های ممتاز این خط پیوستگی (Continuous)  است که خشکبار در فرایندی یکپارچه، بلافاصله پس از شستشو، وارد مرحلۀ بسته‌بندی می‌شوند. تجمیع فرایند تولید در کارخانه اتفاق فرخنده‌ای است و گامی مثبت در ایجاد حس بهتر در میان کارکنان کارخانه و ادامۀ راه پرثمر تولید کشمش، میراث ارزندۀ خانواده رحمانی، خواهد داشت.

به سایت جدید مانی خوش اومدی

اگه چند دقیقه وقت بذاری و یک گشتی تو سایت جدید ما بزنی، هم با برند و محصولات جدید ما به خوبی آشنا میشی و هم می‌تونی یه کد تخفیف خرید محصولات ما رو از دیجی کالا پیدا کنی...

پس خوب بگرد...

پیداش کردی

آفرین! این کد تخفیف خرید محصولات مانی رو یادگاری از این گشت‌و‌گذار در سایت جدید ما داشته باش. باز هم به ما سر بزن