با نات‌بارهای مانی بیشتر آشنا شویم

حتماً خبر راه‌اندازی خط بسیار پیشرفته و منحصر به‌فرد نات‌بار در کارخانه مانی را شنیده‌اید و احتمالاً فرصت امتحان آن را نیز داشته‌اید. این محصول تنوعی چهارگانه دارد و سلیقه‌ها و نیازهای متنوع مصرف‌کننده را پوشش می‌دهد و به‌زودی لانچ خواهد شد. نات‌بار میان‌وعده‌ای به‌شکل قالب مکعب مستطیل و متشکل از آجیل‌ و دانه‌های مغذی و مقوی و شیرۀ پیونددهندۀ اجزاء آن است. در اینجا با هر یک از این محصولات بیشتر آشنا می‌شویم.

نات‌بار بادام:  این محصول از ترکیب بادام درختی برشته‌شده، شکلات، عسل و ذرت حجیم‌شده تشکیل شده و منبعی غنی از چربی‌های مفید، آنتی‌اکسیدان‌ها، ویتامین‌ E، منگنز، منیزیم و سرشار از پروتئین است. آنتی‌اکسیدان بدن شما را در مقابل اضطراب، التهاب، پیری و بیماری‌هایی چون سرطان مقاوم می‌کند.

نات‌بار پسته:  این محصول ترکیبی از مغز پسته برشته‌شده، شکلات، عسل و ذرت حجیم‌شده و منبع انرژی است. همچنین، علاوه بر آنتی‌اکسیدان حاوی کربوهیدرات، فیبر، پروتئین، پتاسیم، فسفر، ویتامین ب۱ و ب۶، مس و منگنز است. نات‌بار پسته بیش از اکثر دانه‌ها و آجیل‌ها آنتی‌اکسیدان دارد.

نات‌بار فندق:  این محصول شامل مغز فندق، شکلات، عسل و ذرت است و محتوی مواد مغذی، پروتئین، چربی، ویتامین و مواد معدنی است. همچنین، اسیدهای چرب ضروری، فیبر، ویتامین E، ب۱، منیزیم، مس، منگنز، فولات، فسفر، پتاسیم و روی دارد.

نات‌بار بری:  این محصول شامل بادام درختی، پسته و کنجد برشته‌شده، فندق، میوه خشک کرن‌بری، ذرت حجیم‌شده، شکلات و عسل است. همچنین حاوی پروتئین، کربوهیدرات، فیبر، اسیدهای چرب ضروری، ویتامین‌های C, E, K1, B6, B1، منگنز و مس است.

به سایت جدید مانی خوش اومدی

اگه چند دقیقه وقت بذاری و یک گشتی تو سایت جدید ما بزنی، هم با برند و محصولات جدید ما به خوبی آشنا میشی و هم می‌تونی یه کد تخفیف خرید محصولات ما رو از دیجی کالا پیدا کنی...

پس خوب بگرد...

پیداش کردی

آفرین! این کد تخفیف خرید محصولات مانی رو یادگاری از این گشت‌و‌گذار در سایت جدید ما داشته باش. باز هم به ما سر بزن