حضور گروه رحمانی در نمایشگاه مواد غذایی Gulfood

امسال گروه رحمانی با سه غرفه در نمایشگاه مواد غذایی Gulfood شرکت کرده است. غرفه کاریز با نوشیدنی‌ها متنوع کاریز و پوره‌های میوه‌ مزین شده است. در غرفه سانریزی، ویترین خشکبار و بسته‌بندی‌های فله محصولات خودنمایی می‌کند؛ و در غرفه گروه رحمانی ماکت بزرگ نات‌بارها و لایت‌باکس‌های معرفی محصولات مانی بیش از هر چیز به چشم می‌آید و دیگر محصولات گروه رحمانی از جمله خشکبار مانی، عسل گلوردی و دمنوش‌های رستنی در ویترین‌های جذاب چیده شده‌اند.

نمایشگاه غذا و نوشیدنی دبی یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های دنیا در زمینه مواد غذایی و نوشیدنی به‌ویژه صنعت هتل‌داری است که هر ساله در اواخر فصل زمستان در محل  مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می‌شود. حضور تاجران، واردکنندگان و صادرکنندگان فعال در زمینه مواد غذایی و نوشیدنی از 150 کشور دنیا در این رویداد بزرگ نشان‌دهنده شهرت جهانی نمایشگاه مواد غذایی دبی در دنیا است. چهار بخش اصلی این نمایشگاه شامل مواد غذایی، نوشیدنی‌ها، هتلداری، رستوران و کافه‌داری است. این نمایشگاه از ۲۷ بهمن تا ۱ اسفند ادامه دارد.

به سایت جدید مانی خوش اومدی

اگه چند دقیقه وقت بذاری و یک گشتی تو سایت جدید ما بزنی، هم با برند و محصولات جدید ما به خوبی آشنا میشی و هم می‌تونی یه کد تخفیف خرید محصولات ما رو از دیجی کالا پیدا کنی...

پس خوب بگرد...

پیداش کردی

آفرین! این کد تخفیف خرید محصولات مانی رو یادگاری از این گشت‌و‌گذار در سایت جدید ما داشته باش. باز هم به ما سر بزن